top of page

Napos idővel, pörgősen indult a szezon a Dankó udvarban

  • máj. 7.
  • 1 perc olvasás

Frissítve: 5 nappal ezelőtt


Rövid, de intenzív áprilissal indult a Dankó udvar 2026-os szezonja: 13-án nyitottunk, és ti szerencsére rögtön visszatértetek, az első naptól kezdve pezsgett az élet az udvarban. Többnyire az időjárással is szerencsénk volt – bár néha még kicsit fáztunk, szinte folyamatosan a napos időt élvezhettük az udvarban.



Kedvenc sportfoglalkozásaitokat bizonyára már nagyon hiányoltátok, mert a kosár- és fociedzéseken mindig szép számban vettetek részt, és a pingpongasztal is szinte folyamatosan használatban volt.


Az udvarban folytatódtak a Dankó klub kézműves-foglalkozásai, amiket a téli időszakban a Kesztyűgyárban tartottunk meg, újraindult az agyagozás, a horgolókör, a makramézás és egy csomó más tavalyi program. Különösen népszerű volt a tűzzománc-foglalkozás, ahol többek közt szépséges medálok készültek, illetve a zsonglőrködés, amire kétszer is sor került a hónapban.


A közösségi kertünk is azonnal új életre kapott, akadt olyan ágyásgazda, aki tyúkhúrt, és olyan is, aki friss spenótot szüretelt máris.



Minden nap 10 és 19 óra közt voltunk nyitva – kivéve csütörtökönként, amikor délben nyitottunk, és ez így lesz májusban is.


Ha szeretnéd megosztani velünk a véleményedet az udvarról, vagy szuper ötleteid vannak, hogy mi mindent lehetne még csinálni az udvarban, írd fel egy papírra az üzenetedet, és dobd be a véleményládába, amit a féltető alatt, a csocsóasztal közelében találsz.


A májusi órarendért pedig ide kattints.



 





 
 
 

Hozzászólások


bottom of page